Študentsko delo: Junior Front-end razvojnik (ž/m)

V podjetju Beenius d.o.o. razvijamo in tržimo produkte za prenos interaktivne digitalne televizije. V panogi smo prepoznani kot postavljalci trendov in inovatorji številnih tehnologij. Prisotni smo na vseh celinah sveta, kjer skupaj s partnerji, družbi in posameznikom omogočamo nov način sprejemanja bogatih multimedijskih vsebin. Našo zgodbo sestavljajo zaposleni, lokalni partnerji, tehnološki partnerji in uporabniki naše tehnologije – skupnost, ki Beenius uvršča v sfero svetovnih gibanj. Naša spletna stran: www.beenius.tv.

Iščemo programerja za področje razvoja produktov za prenos interaktivne digitalne televizije. Najboljšemu kandidatu ponujamo priložnost na poziciji:

Junior Front-end razvojnik  (ž/m)

Izvajali boste naloge  razvoja programske opreme in pripravljali produktno in razvojno dokumentacijo.

Pričakujemo:

• visoko motivirane in samoiniciativne kandidate/študente ustrezne tehnične smeri, z delovnimi izkušnjami ali brez,
  • dobro poznavanje Git/SVN/Mercurial in konceptov VCS,
  • zaželjeno poznavanje MySQL in Oracle DB, poznavanje osnov GNU/linux administracije
  • izkušnje pri zagotavljanju kvalitete programske kode (Quality Assurance),
  • poznavanje IP in IP-TV tehnologije je prednost,
  • samostojne in odgovorne kandidate z željo po delu v visokotehnološkem, dinamičnem podjetju,
  • kandidate z aktivnim znanjem slovenskega in angleškega jezika.

Postanite del uglednega in strokovnega tima, kjer boste dobili priložnost za dokazovanje svojih sposobnosti. Vaša prizadevanja in uspehi bodo zapaženi in primerno nagrajeni.

Vašo prijavo z življenjepisom in navedbami referenčnih projektov,  pričakujemo do 9.12.2016 na e-naslovu: zaposlitev@beenius.tv z oznako: Prijava_junior front-end razvojnik.

Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.

This entry was posted in Delo, Uncategorized. Bookmark the permalink.