Brezplačna delavnica: “Priprava CV-ja in motivacijskega pisma”

Karierni centri Univerze v Ljubljani vabimo študente tehničnih profilov na brezplačno delavnico “Priprava CV-ja in motivacijskega pisma”.

V prvem delu dogodka bodo predstavljene vsebine, ki sestavljajo obe pisni predstavitvi, nato boste imeli možnost pripraviti motivacijsko pismo in CV, saj bo dogodek potekal v računalniški učilnici. Tekom priprave boste imeli možnost kariernega svetovanja in pridobivanja informacij za pisno in osebno predstavitev. Vsi, ki že imate primer CV-ja in motivacijskega pisma, ju prinesite s seboj.

Delavnica bo potekala v sredo, 19.12.2012, od 13:30 do 15:30 ure, na rektoratu Univerze v Ljubljani, Kongresni trg 12, računalniška učilnica – 1. nadstropje.

Število mest na dogodku je omejeno, zato se je potrebno prijaviti. Prijavite se preko spletne strani Kariernih centrov UL – gumb “Prijavi se”. Na spletni strani boste prejeli tudi več informacij.

Vljudno vabljeni!

Andraž Banfi, univ.dipl.psih.
Samostojni svetovalec na univerzi – karierni svetovalec za FS, FE, FRI, FMF, FGG, FKKT in NTF

Karierni centri Univerze v Ljubljani«