RAZPIS VOLITEV ZA PREDSTAVNIKA ŠTUDENTOV V SENATU FAKULTETE ZA ELEKTROTEHNIKO

Skladno s Pravilnikom o volitvah predstavnikov študentov v Študentski svet in organe

RAZPISUJE

1 (eno) mesto za predstavnika študentov v senatu Fakultete za elektrotehniko UL.

Kandidati oddajo kandidacijsko vlogo preko elektronske pošte na naslov info@svet.fe.uni-lj.si najkasneje četrtka, 27.8.2020 do 12ih. Veljavna vloga za kandidaturo mora zajemati:

▪ ime in priimek;
▪ naslov prebivališča;
▪ datum in kraj rojstva;
▪ telefonsko številko in elektronski naslov;
▪ letnik in program študija;

Volitve bo izvedel Študentski svet Fakultete za elektrotehniko na svoji seji. Kandidirati imajo pravico vsi študenti Fakultete za elektrotehniko s statusom.

Kandidat bo izvoljen z mandatom do konstituiranja novega Študentskega sveta v prihajajočem študijskem letu.

Anja Šurina

Posted in Uncategorized | Komentarji so izklopljeni za RAZPIS VOLITEV ZA PREDSTAVNIKA ŠTUDENTOV V SENATU FAKULTETE ZA ELEKTROTEHNIKO

RAZPIS VOLITEV ZA PREDSTAVNIKA ŠTUDENTOV V SENATU FAKULTETE ZA ELEKTROTEHNIKO

RAZPISUJE

lj.si najkasneje do ponedeljka, 16. marca 2020. Veljavna vloga za kandidaturo mora zajemati:

▪ ime in priimek;
▪ naslov prebivališča;
▪ datum in kraj rojstva;
▪ telefonsko številko in elektronski naslov;
▪ letnik in program študija;
▪ obrazložitev kandidature.

pravico vsi študenti Fakultete za elektrotehniko s statusom.

Poslovil se je bivši predsednik ŠSFE Damjan Sirnik

Z žalostjo smo prejeli vest, da se je v četrtek, 20. februarja 2020, po hudi bolezni od nas v 29. letu starosti poslovil Damjan Sirnik, predsednik Študentskega sveta Fakultete za elektrotehniko v študijskem letu 2012/13 in tajnik v letu 2011/12.

Damjan je bil eden izmed najbolj aktivnih članov ŠSFE v njegovi zgodovini, saj je tako v obdobju predsedovanja kot tudi kasneje znatno prispeval k izboljšanju študija na Fakulteti za elektrotehniko za takratne in tudi zdajšnje generacije. Pečat, ki ga je s požrtvovalnim delom pustil na naši Fakulteti, je vreden spoštovanja, njegovi napori so izboljšali študij in pomagali marsikateremu študentu elektrotehnike.

Študentskemu svetu je v veselje in ponos, da lahko gradimo na dobrih odnosih in trdnih temeljih, ki jih je zgradil Damjan Sirnik. Družini in vsem bližnjim izrekamo iskreno sožalje.

Pogrešali te bomo!

Posted in Uncategorized | Komentarji so izklopljeni za Poslovil se je bivši predsednik ŠSFE Damjan Sirnik

Fakultete za elektrotehniko Univerze v Ljubljani Študentski svet Fakultete za elektrotehniko.

RAZPISUJE

70 mest za predstavnike študentov v Akademskem zboru Fakultete za elektrotehniko:
Kandidati izpolnijo kandidacijski obrazec objavljen na spletni strani Študentskega sveta
Fakultete za elektrotehniko NAJKASNEJE DO SOBOTE, 29. FEBRUARJA 2020.
V kandidacijskem obrazcu morajo kandidati podati:

• ime in priimek;
  • naslov;
  • datum rojstva;
  • telefonsko številko in elektronski naslov;
  • letnik in program študija;
    Volitve bo izvedel Študentski svet Fakultete za elektrotehniko na seji. Kandidirati imajo
    pravico vsi študentje Fakultete za elektrotehniko s statusom.

Anja Šurina

Obrazec za oddajo kandidature najdete na: https://svet.fe.uni-lj.si/2019/12/16/obrazec-za-vlogo-kandidature-za-predstavnika-studentov-v-akademskem-zboru-fe/

Posted in Uncategorized | Komentarji so izklopljeni za RAZPIS VOLITEV ZA PREDSTAVNIKE ŠTUDENTOV V AKADEMSKEM ZBORU FAKULTETE ZA ELEKTROTEHNIKO

Obrazec za vlogo kandidature za predstavnika študentov v Akademskem zboru FE