Erasmus dan

erasmus dan coverAli ste že razmišljali, da bi semester študija ali prakso opravljali na tuji univerzi? Bi želeli izvedeti, kako potekajo izmenjav iz »prve roke«?

Vabljeni na Erasmus dan, ki bo potekal v četrtek, 11. decembra 2014, na Fakulteti za elektrotehniko. V sodelovanju s študenti bomo pripravili informacije o študijskih izmenjavah in praksah v tujini. V avli fakultete bo potekal sejem partnerskih univerz, kjer bodo Erasmus študentje, udeleženci mednarodne EESTEC delavnice in slovenski študentje, ki so na izmenjavi že bili, predstavili študij in študentsko življenje na tujih univerzah. Ob 13. uri bo v predavalnici P1 koordinator izmenjav predstavil osnovne informacije in napotke za ureditev izmenjave, vaši starejši kolegi pa bodo predstavili lastno izkušnjo s tujih univerz.

Zvečer pa ne zamudite druženja s kolegi iz tujine na Erasmus žuru v organizaciji Stromar.si in društva EESTEC.

Razpored dogajanja:

12:00 – 15:00 Mednarodni sejem partnerskih univerz (avla FE)

13:00 – 14:00 Predstavitev Erasmus in bilateralnih študijskih izmenjav (P1)

19:00  Erasmus žur v organizaciji Stromar.si in EESTEC LC Ljubljana

This entry was posted in Dogodki, Društva, Erasmus, Izmenjave and tagged , . Bookmark the permalink.