OSA – Operativna StartUp Akademija

Pozdravljen/a,

Si drzneš?

Si drzneš biti sam svoj šef in se preizkusiti v podjetništvu? Če je odgovor pritrdilen beri naprej, kajti na podlagi poslovnih izkušenj, svetovalnega dela, predavanj, treningov in vlaganja v startup-e je nastala Operativna StartUp Akademija (OSA), ki je to leto združila​

​ ​fakultete Univerze v Ljubljani.

OSA je šola drznih podjetnikov, ki skozi delavnice, predavanja, mreženje, treninge in ostale dogodke

pomaga mladim razbiti led in prodreti na svetovno tržišče.

Da se  pridružiš številnim mladim, ki jih je osji strup že prevzel, ne potrebuješ poslovne ideje, niti predznanja. Potrebuješ pa voljo, ekipo (to lahko že imaš, jo sestaviš ali se ji pridružiš na prvem dogodku)​ vztrajnost in željo, da želiš nadgraditi svoje znanje.

Če si prebral/la do sem, klini še na www.osaportal.com in se prijavi. Poišči nas tudi na fb:OSA-Operativna StartUp Akademija. Začnemo s 25. februarjem 2015.

Mednarodni investitorji, odlična ekipa in super mentorji te čakamo!

Osji pozdrav in se vidimo!

banner_podpis_mail_728

This entry was posted in Delavnice, Dogodki and tagged , , . Bookmark the permalink.