Delavnici Samopromocija in Razgovor od A do Ž

Se znaš uspešno predstaviti? Pridi na brezplačno delavnico Samo-promocija. Namen delavnice je udeležence seznaniti s smernicami učinkovite samopredstavitve, preveril pa boš lahko tudi, kako uspešna je tvoja osebna predstavitev.

V četrtek 19. februarja 2015 ob 17.00 na Fakulteti za strojništvo. Več…

Te zanima kako poteka razgovor? Kaj delodajalci pričakujejo od kandidata? Veš katera so najpogostejša vprašanja delodajalcev? Bi se rad preizkusil v igri vlog kot kadrovik ali kot kandidat?

Pridruži se brezplačni delavnici Razgovor od A do Ž, ki bo v torek 24. februarja 2015 ob 17.00 na Fakulteti za elektrotehniko. Več..

Obe vabili v prilogi.

Za vse dodatne informacije piši na: andreja.jurcek@uni-lj.si

VABILO na delavnico RAZGOVOR ZA ZAPOSLITEV od A do Ž – 24.2.2014 VABILO na delavnico SAMOPROMOCIJA 19.2.2015

This entry was posted in Delavnice, Karierni center UL and tagged , . Bookmark the permalink.