Poletna šola: “Liberty, Equality, Fraternity”

Utrechtska mreža  od *5 – 11 julija 2015* v Antwerpnu organizira poletno šolo z naslovom »*Liberty, Equality, Fraternity”.*

Poletna šola bo proučevala, kaj je ostalo od temeljnih vrednot francoske revolucije v Evropi v 21. stoletju . Poletna šola je interdisciplinarna in se ukvarja z inovativnimi učnimi metodami ( obiski na terenu , učne ekipe, interakcije z lokalnimi partnerji , itd ). Izpostavljena je tematika  izzivov demokracije znotraj Evrope same in sprememb, ki jih povzroča vse večja globalizacija.

Cena poletne šole je 400 €. Vključuje nastanitev in polni penzion, kurikularne in druge dejavnosti.

*Rok za prijave je 15. marec 2015. Po tem roku se cena zviša na 450€.

Zahvaljujoč finančni podpori Utrechtske mreže, bo iz en študent Univerze v Ljubljani prejel finančno podporo v znesku 200€. V kolikor mesta iz drugih univerz članic Utrechtske mreže ne bodo zapolnjena, bo lahko več študentov iz UL prejelo to podporo.

Na povezavi http://lefsummerschool.eu/ so informacije o programu in praktične informacije.

Za dodatne informacije lahko pišete na:

Tine Destrooper – Project coordinator- tine.destrooper@uantwerpen.be

Patricia De Clopper – International Office- patricia.declopper@uantwerpen.be

poster LEF

This entry was posted in Dogodki, Objava. Bookmark the permalink.