Študentska praksa v podjetju Pleksimo solutions

Podjetje Pleksimo solutions ponuja študentom višjih letnikov Fakultete za elektrotehniko ali Fakultete za računalništvo in informatiko, ki jih zanima programiranje v odprtokodnih sistemih, načrtovanje prilagodljivih uporabniškim vmesnikov, povezovanje in programiranje različnih senzorjev in aktuatorjev (IoT), da v mesecu avgustu opravljajo počitniško prakso na sedežu podjetja v Tehnološkem parku Ljubljana

Od kandidatov pričakujemo :

• Poznavanje različnih brezžičnih tehnologij (ZigBee, ZWave, BidCos, …)
  • Izkušnje s programskimi jeziki (Java, Python, …
  • Znanje za načrtovanje uporabniških vmesnikov
  • Prilagodljivost in sposobnost dela v timu

Ponujamo:

• Delo z mentorji
  • Razvojno okolje (računalniki, platforma,nabor različnih naprav za povezovanje – senzorji, aktuatorji,..)
  • Pridobljene izkušnje in znanje se lahko uporabijo pri izdelavi seminarskih nalog, diplomskih in magistrskih nalog
  • Možnost dolgoročnega sodelovanja s podjetjem

Pridobili boste :

• Znanje za načrtovanje in konfiguracijo sistemov za avtomatizacijo domov (Home Atomation)
  • Znanje o odprtokodnih sistemih za avtomatizacijo domov

Če vas mika dinamično razvojno okolje z najnovejšimi tehnologijami, praktično delo in učenje skozi razreševanje konkretnih problemov na področju avtomatizacije doma, pošljite svoje prijave s kratkimi informacijami o letniku, študiju smeri, izkušnjah, interesih in pričakovanjih na mail: info@pleksimo.solutions do 19.06.2015.

Počitniška praksa bo potekala predvidoma od 03.08.-14.08. z možnostjo dogovora o dolgoročnem sodelovanju.

This entry was posted in Praksa and tagged , . Bookmark the permalink.