Case Study Competition

Prijave za letošnji CSC so odprte!
Case Study Competition dvanajsto leto zapored študentom daje možnost reševanja poslovnih primerov iz prakse

Od ponedeljka, 7. marca 2016 so odprte prijave za Case Study Competition, vodilno študentsko regionalno tekmovanje v reševanju poslovnih primerov. Letos so podjetju Adacta potrebne storitve informatika. Naloga, ki so jo zastavili je raziskovanje in razvoj nove storitve, ki temelji na xRM konceptu. Če meniš, da imaš potrebne veščine in inovativnost, da ponudiš najboljšo rešitev, se prijavi s svojim timom in postani del uspešne poslovne zgodbe. Vsi zainteresirani študentje se lahko prijavijo do 18. marca 2016 entom daje možnost reševanja poslovnih primerov iz prakse.
Letos enajst podjetij predstavlja svoje poslovne primere, in sicer:
1.      Adacta (Raziskovanje in razvoj nove storitve bazirane na xRM konceptu)
2.      Hotel Zlatni jelen (Arhitekturno – prostorske rešitve hotelskega kompleksa)
3.      Hrvatski Telekom (Internet of Things v turizmu RH)
4.      INA – Industrija nafte (Proces pridobitve in selekcije pripravnikov s srednjo strokovno izobrazbo tehnične smeri)
5.      Novartis (Družbena odgovornost farmacevtske industrije)
6.      PLIVA Hrvatska (e-kampanja za Plivino paleto kontracepcijskih sredstev)
7.      Privredna banka Zagreb (Razvoj odnosov s študentskim segmentom s poudarkom na Customer Experience)
8.      Societe Generale – Splitska banka (Razvoj loyalty programa kartice za mlade Splitske banke)
9.      Tisak (Tisak code)
10.  Zagrebačka banka (Financiranje projekta vetrnih elektrarn)
11.  Zagrebačka pivovara (Žuja na INmusic festivalu)

Uvodne predstavitve podjetij bodo od 14. do 17. marca na Ekonomski fakulteti v Zagrebu z začetkom ob 14 uri v dvorani 3. V petek, 18. marca bo predstavitev na Fakulteti elektrotehnike in računalništva ob 13 uri. Rok za oddajo rešitev poslovnih primerov je 22. april, zaključni dogodek in proglasitev zmagovalca bo 25. maja 2016.

Podrobne informacije vezane na potek tekmovanja ter poslovne primere lahko najdete na spletni strani eSTUDENT<https://www.estudent.hr/category/natjecanja/case-study-competition/>a in na Facebook profilu Case Study Competition-a.<https://www.facebook.com/CaseStudyCompetition/>.