Poslovil se je bivši predsednik ŠSFE Damjan Sirnik

Z žalostjo smo prejeli vest, da se je v četrtek, 20. februarja 2020, po hudi bolezni od nas v 29. letu starosti poslovil Damjan Sirnik, predsednik Študentskega sveta Fakultete za elektrotehniko v študijskem letu 2012/13 in tajnik v letu 2011/12.

Damjan je bil eden izmed najbolj aktivnih članov ŠSFE v njegovi zgodovini, saj je tako v obdobju predsedovanja kot tudi kasneje znatno prispeval k izboljšanju študija na Fakulteti za elektrotehniko za takratne in tudi zdajšnje generacije. Pečat, ki ga je s požrtvovalnim delom pustil na naši Fakulteti, je vreden spoštovanja, njegovi napori so izboljšali študij in pomagali marsikateremu študentu elektrotehnike.

Študentskemu svetu je v veselje in ponos, da lahko gradimo na dobrih odnosih in trdnih temeljih, ki jih je zgradil Damjan Sirnik. Družini in vsem bližnjim izrekamo iskreno sožalje.

Pogrešali te bomo!